Profesjonalna fotografia

+ reportaż, eventy, wydruki zdjęć.

Jako zawodowy i wielokrotnie nagrodzony fotograf na świecie mogę zagwarantować najwyższej jakości zaangażowanie do zdjęć dla każdego Klienta.

MMMMM

Profesjonalna fotografia produktowa i eventowa.
Zdjęcia. Retusz. Wydruk.

Byłem uhonorowany nominacją Fotografa Roku w USA (IPA), uzyskałem wiele medali na konkursach międzynarodowych, kilkukrotnie członek jury konkursów fotograficznych za granicą. Wieloletnie doświadczenie pomaga wczuć się w potrzeby Klienta. Zdjęcia produktowe wykonuję w swoim studio jak również plenerowo i u Klienta (głównie w Warszawie, Legionowie, Grójcu i Grodzisku Mazowieckim).

Fotografia / Portfolio

Fotografia produktowa / Packshot

Zdjęcia produktowe na białym tle w studio i u Klienta — na życzenie zdjęcia z przezroczystym tłem. Retusz zdjęć np.: korekcja kolorów i ostrości, podmiana elementów na zdjęciu (etykiety, logo, tekst), zdjęcia produktowa z pełną głębią ostrości (stacking), aranżowana fotografia produktowa i zdjęcia jedzenia.
Do inscenizowanej fotografii produktowej działamy w 2 osoby (jedna osoba układa i czyści produkty).

Fotografia / Portfolio

Zdjęcia wnętrz, architektury i dla firm

Zdjęcia wnętrz, hotelu, mieszkania,  apartamentu, domu, sklepu i biura. Fotografia z linii produkcyjnych, hal magazynowych i zakładów.  Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem na Booking i Airbnb. Zdjęcia obiektywem szerokokątnym i a także makro dla zbliżeń elementów i wyposażenia.

Fotografia / Portfolio

Zdjęcia ślubne, eventy i pozostałe

Fotografia reportażowa, eventowe i koncertowe. Zdjęcia ślubne, komunijne i ze chrztu. Fotografia z targów, wernisażu, otwarcia budynku. Zdjęcia w Polsce i za granicą

Fotografia / Portfolio

Zdjęcia motoryzacyjne i imprezy sportowe

Fotografia samochodu na sprzedaż, zloty samochodowe, car tuning – fotografia branży automotive. Zdjęcia z targów motoryzacyjnych i imprez sportowych.