10 lat doświadczenia…

opakowania,

książki,

…i rebranding firm.

Profesjonalne logo, identyfikacja wizualna, dobrane kolory rebrandingu - to kwestie, które zaciekawią Twoich Klientów i na dłużej zapamiętają Twoją firmę.

MMMMM

Projektowanie graficzne. Skład. Druk.
Oferta Full-service.

freddie blown over blurbs image4 min

Logo / Księga znaku

Projekt profesjonalnego logo to nie tylko aspekt wizerunku Twojej firmy. Rozpoznawalne logo pozwala wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji.

kolorystyka-firmy

Kolorystyka

Kolor często decyduje o tym jak będzie odbierana Twoja firma. Kolor wpływa na emocje i ma wpływ na zachowania Twoich Klientów.

branding-rebranding-firmy

Branding / Rebranding

Kreowanie rozpoznawalności nowej (lub na nowo) marki dopasowanej do targetu przez m.in. dobranie nazwy i sloganu + projekty graficzne.

identyfikacja-wizualna-firmy-legionowo-warszawa

Identyfikacja Wizualna

Mając już logo warto wykonać projekty i druk wizytówek, kopert, papieru firmowego, teczek, koszulek i gadżetów do rozdawania jak długopisy.

studio-graficzne-freelancer-legionowo-warszawa

Projektowanie graficzne

Oprócz eleganckich wizytówek i opakowań projektuję również ulotki, gazetki reklamowe, katalogi, książki, kasetony, banery, koszulki itd…

freddie blown over blurbs image5 min

Druk wysokiej jakości

Przygotowanie plików do druku uwzględniając dobór papierów (także ekologicznych) i uszlachetnień: biały tusz, lakier UV, hotstamping i tłoczenie.

strony internetowe legionowo warszawa 2

Studio Graficzne warszawa

Dobry design

Konkurencja nie śpi… i ja też.

Żyjemy w czasach designu i wszechobecnych reklam. Nie jest łatwo znaleźć profesjonalne studio graficzne w Warszawie, które zrobi to tak jak dla siebie. Ja mogę zapewnić, że dbam o szczegóły i nigdy nie oddam czegoś, z czego nie będę zadowolony. Ładne logo to podstawa, jednak należy pamiętać też o ciekawych projektach graficznych, które następnie wydrukowane na papierze ekologicznym FSC lub innym premium pozwolą podkreślić jakość marki i przykuć oko Twojego Klienta jeszcze bardziej.

Portfolio / design

projektowanie freelancer legionowo warszawa

branża spożywcza i restauracyjna

Współpraca m.in. z: Sobienie Królewskie, PEPSI, Kompania Piwowarska, RL9 Lewandowski, Lech Poznań, ROBU, BMB. Fotografia i projekty dla restauracji, hoteli, sadów, producentów miodu, soków, alkoholi, słodyczy i hurtowni spożywczej.
Projekty i druk menu, kalendarzy, notesów, gazetek promocyjnych (reklamowych), opakowań i etykiet. Logo i rebranding, ulotki, cenówki, rollupy, kasetony i banery. Fotografia jedzenia i produktowa, wnętrz i fotoreportaż.

branża automotive

Współpraca m.in. z: PK Coilovers, Stantic, Poland Metal Shaping i Detailing LAB. Projekty i zdjęcia dla tapicerów, studia detailingowego, blacharza aut klasycznych, producenta zawieszeń sportowych, producenta elementów tuningu samochodów i producenta felg.
Projekty i wydruki: loga, strony internetowe i e-sklepy, ulotki, wlepy, wizytówki premium, koszulki i odzież robocza, wydruki na metalu i folii, oklejanie samochodów (car wrapping), fotografia produktowa w studiu, fotografia samochodów.

branża fotograficzna

Współpraca m.in. z: ZPAF, Vieworld, Fotoszubi, Alain Laboile, Marek Lapis, Dariusz Szubiński. Projektowanie dla wielu cenionych polskich i zagranicznych fotografów, magazynów fotograficznych, konkursów i targów fotograficznych.
Logo dla fotografów ślubnych. Projek i druk: ulotki, plakaty i katalogi wystaw, przygotowanie zdjęć do druku duotone, cyfrowego i offsetowego, wydruki Fine Art na  Hahnemühle i Ilford, strony internetowe dla fotografów ślubnych, sklepy www do sprzedaży zdjęć lub książek, materiały promocyjne i gadżety dla sponsorów wystaw.

branża produkcyjna i projektowa

Współpraca m.in. z: BMB, Homevibes, Mexum. Projekty graficzne i fotografia dla projektantów ubrań, mebli z drewna, sklepów z dekoracją wnętrz, producentów kamienia, produktów ekologicznych i CNC.
Rebranding, projekty i druk katalogu produktów, ulotek, logo, wizytówek a wszystko na ekologicznych papierach. Fotografia wnętrz i produktowa w studiu lub podczas produkcji.

projektowanie freelancer legionowo warszawa