O mnie

Nazywam się Adrian Mirgos. Freelancer. One Man Army.

Z wykształcenia jestem fotografem i grafikiem komputerowym. Kreatywne i indywidualne podejście do projektowania w różnych branżach, pozwala mi tworzyć projekty w najwyższej jakości i w korzystnej cenie.

Fotografuję, projektuję i drukuję dbając o szczegóły, aby Ciebie i Twoich Klientów oczarować pozytywnie. Od lat tworzę strony internetowe i projekty graficzne (głównie: logo, ATL i książki fotograficzne) dla nowych marek i dużych firm. Fotografuję wnętrza, produkty, samochody i ludzi.

W przeszłości prowadziłem uznany na arenie międzynarodowej i największy na świecie magazyn o fotografii czarno-białej Vieworld, miałem swoje wystawy, byłem laureatem największych konkursów fotograficznych na świecie, zasiadałem kilkukrotnie w jury we Włoszech.

Działam głównie na rynku mazowieckim, ale nie jest mi straszny dojazd do Klienta w rejonie Polski i za granicą – pamiętajmy również, że w dzisiejszych czasach proces projektowania możemy wykonać w 100% zdalnie, a wszystkie produkty do sesji w studio można wysłać kurierem.

Nagrody / Fotografia

Zdobyłem wiele prestiżowych nagród w dziedzinach fotografii reportażowej i dokumentalnej. Najważniejsze z nich:

Nominacja fotografa roku Deeper Perspective Photographer (2014, USA)
6-krotny medalista International Photography Awards (2012-2014, USA)
1. miejsce Moscow Photography Awards (2015, Rosja)
2. miejsce Monochrome Awards (2014, UK)
Wystawa Visa Pour l’Image (2013, Francja)
Finalista Mennica Legacy Tower „Warszawa i jej dziedzictwo” (2018, Warszawa)
Finalista Projekt Przetwórnia (2013, Kraków)
Finalista Nokia Night Photography (2013, Nowa Zelandia)

Nagrody / Design

Seria koszulek typograficznych mojego autorskiego projektu, została prezentowana podczas pokazu mody Street of Design na Krakowskich Przedmieściu w Warszawie.
Książki fotograficzne, które projektuję dla cenionych i znanych polskich fotografów, były prezentowane na arenie międzynarodowej, zdobywając wiele prestiżowych wyróżnień.